רבים מסכימים על כך כי המשפחה היא הדבר החשוב ביותר בחיים. אנו נעשה הכול בשביל המשפחה שלנו ונקריב המון בכדי שהיא תהיה מאושרת. העניין הוא שאי אפשר להתעלם מן העובדה כי פעמים רבות יש סכסוך משפחתי הגורם לנזק אדיר למשפחה. הסכסוך יכול להיות בין אחים, בין סבים וסבתות, בין בני זוג ובין ילדים והורים. העניין הוא שכל סכסוך כזה הוא הרה אסון ויש לו משמעויות אדירות על החיים שלנו. לא רבים מודעים לכך אך פעמים רבות הדרך הטובה ביותר לפתור בעיות משפחתיות היא לפנות אל גישור. גישור גירושין למשל יכול לחסוך הרבה מאוד בעיות ולפתור את המחלוקות בצורה הטובה ביותר שיש. במקום ללכת לבתי משפט ולחכות שנים לפתרון תוך ריבים ומדון עדיף ללכת לגישור ולפתור את המחלוקות ברוח טובה.

 

האם גישור יכול לסייע לי בגירושין?

הסכסוך הנפוץ ביותר לכל הדעות בתוך משפחות זה הליך גירושין. יש הרבה מאוד הסכמי גירושין אשר הפכו למלחמת עולם ואשר גרמו לקשיים עצומים לכל המעורבים בהם. לכן עליכם לדעת כי גישור גירושין הוא דרך נהדרת להתגבר על המחלוקות. מגשר טוב ידע להלך בין המוקשים ולהבטיח כי אתם תפתרו את המחלוקות על הצד הטוב ביותר שיש. עליכם לדעת כי מגשרים יכולים להביא את הצדדים להסכמות גם אם הם לא חושבים שזה אפשרי בתחילת הדרך. אם תבחרו בדרך של הליכה לבית משפט אתם תוציאו הרבה יותר כסף על עורכי דין ותקבלו תוצאה גרועה יותר בסופו של יום מבחינה כלכלית ואישית ולכן מגשר הוא דבר נהדר.

 

מדוע כדאי לפנות אל עורך דין בהליכי גישור?

עולה השאלה מי יכול להכריע במקרה של הסכמי גירושין ולמעשה עולה השאלה מי יכול להיות המגשר בסכסוך כל כך קשה? אם כן אתם צריכים להבין כי מי שיכול להיות מגשר הוא לרוב עורך דין מכיוון שהוא מכיר את החוק בצורה הטובה ביותר. כמובן שהעורך דין צריך לעבור קורס גישור בכדי להבטיח כי הוא ידע על מה הוא מדבר. בכל מקרה אם אתם מחליטים ללכת על האופציה של גישור גירושין ההמלצה שלנו היא לוודא כי המגשר עבר הכשרה ויש לו ידע משפטי בכדי לסייע לכם להגיע להסכמות. ככל שהמגשר יהיה יותר טוב כך יהיו פחות ריבים בין בני הזוג וזה יתרון גדול.

 

הולכים לעורך דין? וודאו כי הוא מומחה לענייני משפחה

אם אתם הולכים אל עורך דין בשביל גישור בגירושין ההמלצה היא לפנות אך ורק אל עורך דין אשר הינו מומחה לענייני משפחה. עליכם לדעת שבשביל לפתור מחלוקת בתחום המשפחה והגירושין יש צורך בעורך דין אשר זו ההתמחות שלו מכיוון שכך הוא ידע איך לפתור את הבעיות על הצד הטוב ביותר.

 

משפחה מפורקת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *