נוטריון הוא עורך דין אשר למד את הלימודים המשלימים המתאימים, בכדי להיהפך לנוטריון. על כן, נוטריונים מחויבים לעבוד על פי תעריפים הנקבעו בחוק, בין אם מדובר בנוטריון וותיק יותר או פחות. אז מה המחירים של שירותי נוטריון? לפניכם.

כל נוטריון אשר פועל בארץ ישראל מחויב לעבוד לפי מחירונים הקבועים בחוק. מי הוא בעצם נוטריון? נוטריון הוא עורך דין אשר פעל לפחות 10 שנים כעו"ד, ולמד את לימודי ההמשך המשלימים עבור נוטריונים בישראל. נוטריון עשוי לעסוק בתרגום מסמכים, תרגום חוזים משפטיים, לספק אישורים שונים ועוד. במידה ותצטרכו את חתימתו של נוטריון עבור אימות חתימה, החתימה הראשונה תתומחר לפי 167 ₪, בעוד שכל חתימה נוספת על מסמך תתומחר לפי 66 ₪. עוד במקרים של אימות חתימה, 66 ₪ תשלמו על אישור שמספק לכם את האפשרות לחתום בשם תאגיד או אדם כלשהוא אחר. אלי ביבי נוטריון בחולון הוא עו"ד ונוטריון, העוסק שנים ארוכות כנוטריון ופועל על פי המחירון בישראל לשירותי נוטריונים.

טופס

מחירי נוטריון ושירותים  

במידה ואתם צריכים להסתייע בנוטריון בכדי לספק אישורים להעתקי צילומים של מסמכים ("נאמן למקור"), על העמוד הראשון תשלמו 66 ₪ . על כל עמוד נוסף יש להעביר תשלום על סך 5 ₪. נוטריונים גם עוסקים בתרגומים ובאישורם של תרגומים. במילים אחרות, נוטריון מספק את חתימתו ואישורו כי בידיכם תרגום קורקטי.

כשיש לאשר את הנכונות של תרגומים, על ה-100 מילים הראשונות תשלמו 209 ₪. על כל מאה מילים נוספות (או חלק ממאה) תשלמו 166 ₪. כל עוד סך המסמך אינו עולה על 1,000 מילים, זהו המחירון הקבוע בחוק. כאשר יש לאשר נכונות תרגום של מסמך אשר ארוך מ-1,000 מילים, לכל 100 מילים נוספות יש להעביר תשלום על סך 80 ₪.

 

מחיר חתימת צוואה אצל נוטריון

אם ברצונכם להחתים צוואה אצל נוטריון, על החתימה הראשונה יש לשלם 242 ₪, בעוד שעל כל חותם נוסף אתם תחויבו על סך 123 ₪. עבור כל העתק של הצוואה יש לשלם 74 ₪. מעבר לשירותי חתימת צוואות, נוטריון גם מספק את האישור של תצהירים אשר ניתנו בשבועה או בדרכים אחרות. עבור המצהיר הראשון יש לשלם 168 ₪, ועל מצהיר נוסף יש להעביר תשלום של 67 ₪.

הסכמי ממון צריכים להיחתם בידי נוטריון, בכדי לוודא את תקינותם המשפטית. מחיר אימות של הסכם ממון אצל נוטריון הוא 368 ₪, ועבור כל העתק של הסכם הממון תשלמו 64 ₪. בכל מקרה בו יש לשלם לנוטריון עבור יציאה מהמשרד, שעה ראשונה או חלק ממנה תעלה לכם 539 ₪. כל חצי שעה נוספת (או חלק מחצי שעה) תעלה לכם 166 ₪.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *